Categorie: FGM
2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
Categorie: FGM
L.s.,
Graag zou ik willen weten welke code gevraagd wordt bij het aanmelden voor de e-learning FGM (www.myfreestyle.nl educatie). Deelnemer ziet bij het invullen van de aanmelding onder het vak waar de geboortedatum van deelnemer gevraagd wordt een vak “code eenmalig verstrekt door diabetesbehandelaar of zorgverlener”.
Met vriendelijke groet, Ellen Smits
Beste Ellen,
Wanneer u zich in uw praktijk geregistreerd heeft als professional bij Libreview heeft u ook een specifieke praktijkcode toegewezen gekregen. Deze praktijkcode kunt u vinden in het instellingenmenu (het ID-nummer van de praktijk). wanneer u dit ID nummer verstrekt aan uw patiënt, en uw patiënt vult dit in bij de e-learning, kunt u in de toekomst automatisch meekijken met de rapporten van uw patiënt
Het is voor patiënten die de e-learning volgen niet verplicht om deze code in te vullen; het maakt het wel gemakkelijker.
Hartelijke groet, Mariëtte van Veen-Bouwman